Профілактика та народні методи лікування

IMGP1057    Народна медицина, як й інші надбання Українського народу нищились ворогами країни останні століття. В підсумку ми отримали високу смертність, низький віковий ценз, нищення навколишнього природного середовища, деградацію особистості і суспільних інституцій. Тому люди все частіше звертаються до природної скарбниці та традицій, досліджуючи надбання традиційної народної медицини, зокрема,- фітотерапії.

   Сучасна фармакопея створила синтетичну модель (хімічний аналог) речовин добутих з лікарських рослин, але всі синтетичні препарати мають негативну побічну дію на організм. Тому прагнення людей до вживання натурального продукту постійно зростає.

   Шанобливе відношення до народної медицини збережено і розвивається у Європі. Зокрема високого розвитку досягла фітотерапія, як наука у Болгарії, Чехії, Угорщині, Польщі та Франції. Їх досягнення активно застосовуються в практичній медицині.

   Багато рецептів традиційної народної медицини удосконалюються і все частіше використовуються в медичній практиці, а деякі важкі хвороби відступають лише після застосування засобів із лікарських рослин.

   Нажаль, з вини людини екологічна ситуація погіршується, природа поступово гине, а гармонія людини і природи руйнується. Наші намагання полягають у активній протидії цьому процесу, освітлюючи важливі аспекти пізнання природи, що допомагають виживанню людини. Пріоритетом нашої діяльності є запобігання негативізму у свідомості людини та популяризація самоосвіти у царині пізнання законів природи.

   Необхідно розуміти, що стан нашого здоров'я в першу чергу залежить особисто від нас, а не від ставлення до нього лікарів. Беручи на себе відповідальність, ми повинні зробити перші кроки до розуміння свого організму: вивчити анатомію і фізіологічні особливості свого організму, продіагностувати всі органи і функції і отримати об'єктивні результати досліджень. Беручи до уваги загрози, які несуть нам встановлені хвороби, необхідно прояснити їх причини. Важливо при цьому розуміти, що більшість з них є результатом нехтування законів природи і недбалості у ставленні до свого здоров'я. Всі придбані хвороби, здебільш, пов'язані з шкідливими звичками, не правильним харчуванням, тяжкими умовами праці та малорухомим способом життя.

   Основними чинниками, що впливають на здоров'я людини є: психологічний стан, правильне харчування і фізичні навантаження на організм. Вони визначають стан центральної нервової системи, кровооббігу, активно впливають на процеси метаболізму в організмі. Порушення будь-якого з цих факторів може призвести до патологічних змін судинної системи, інших органів і систем організму, викликаючи різноманітні захворювання.

   Хвороби судинної системи очолюють список хвороб людей у світі. Оскільки вони є актуальними сьогодні,- зупинимося докладніше на причинах їх виникнення.

 

IMGP1112

   Найбільш поширеним захворюванням судин є атеросклероз. Від стану судин та ефективності кровооббігу залежить можливість отримання клітинами поживних речовин і видалення з них відпрацьованих, що визначає ефективність обмінних процесів організму. Оскільки всі поживні речовини для функціонування організму, в основному, поставляються з їжі, - дуже важливо правильно харчуватись. Індикатором якості харчування організму є його секреторна (видільна) функція. Гострий запах поту, сечі, слизу є сигналом необхідності зміни раціону харчування та проведення профілактики усіх систем організму. Судини виконують функцію шляху доставки та виведення речовин життєдіяльності організму, їх обмін визначає якість функціонування організму і його життєву здатність. Людське життя це обмін речовин і енергій в клітинах організму. У разі виникнення змін у структурі кровоносних судин, - поживні речовини до клітин доставляються погано, а відпрацьовані - погано виводяться. Відпрацьовані та токсичні речовини не завжди видаляються з організму в повному обсязі і вони, трансформуючись у кислоти, солі та жири,так звані шлаки, відкладаються в тканинах організму, включно і в судинах, викликаючи атеросклероз. З метою очищення організму від шлаків, в народній медицині застосовуються кровоочисні збори лікарських рослин, а також водяний розчин глибинної голубої глини.

    Також, важливим елементом функціонуванням судин є їх здатність "прокачувати" кров. В першу чергу це стосується найтонших судин – капілярів. Саме від пульсуючої здатності капілярів залежить стан і робота всієї системи кровообігу. Із збільшенням віку людини функція пульсування капілярів слабшає, тому необхідно стимулювати її за допомогою масажу і фізичних вправ. Позитивний ефект від стимуляції капілярів масажем добре видно на таких прикладах: легке забиття знеболюється, якщо розтерти вдарене місце,"розігріті" м'язи легше переносять фізичні навантаження, і так далі. Відома у народі приказка – кров сама лікує часто підтверджується у медичній практиці. Таким чином, для нормальної роботи судинної системи необхідна профілактика та стимулювання. Звичайно, людям у віці більше 40 років необхідно бути обережним у застосуванні вказаних засобів, враховуючи протипоказання. Це стосується хворих на тромбофлебіт, гіпертонію і тих, хто страждає дистрофією органів і тканин організму. Знову ж таки, ми підкреслюємо важливість об'єктивної діагностики. Правильно визначений діагноз, підтверджений різними джерелами, надає можливість призначення ефективного лікування.

   Підсумовуючи вищевикладене, можемо зробити висновок, що профілактичні заходи відносно судинної системи необхідно проводити за трьома напрямками:

  • відмовитися від вживання шкідливої їжі, правильно харчуватись(те, що ви можете зробити самі)
  • провести очищення судин і всього організму
  • стимулювати роботу капілярів задопомогою масажу, фізичних вправ та процедур.

IMGP1072   Вказані напрямки бажано здійснювати одночасно, що дозволить досягти кращого результату.

   У нелегкій праці зі самовдосконалення та поліпшення свого здоров'я погоджуйте ваші дії з здоровим глуздом і звертайтесь за порадою до фахівців, оскільки самолікування, іноді, призводить до серйозних ускладнень. У зверненні до витоків традиційної медицини і знань про закони природи використовуйте перевірену та науково доведену інформацію.

   Ви можете обговорити опубліковані на сайті матеріали, задати запитання, або поділитися своїм досвідом.

   Пишіть нам на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Сьогодні ми обговорюємо такі теми:

  • фурункул, вугревий висип, трофічна виразка, пролежні, геморой, артроз
  •  масаж, як метод покращення кровообігу організму