Фурункул, виразки, прищі. Лікування мазю, виготовленою за традиційним народним рецептом.

                                                                                                                    

 

    На фотографіях показаний стан хворого до і після застосування мазі від фурункула, ран і виразок. Хворий був доправлений до лікарні з діагнозом фурункул. Після оперативного втручання відбувся інтенсивний розвиток інфекції, що призвело до сепсису. В тяжкому стані хворий був забраний з лікарні родичами під розписку. Виписки з лікарні збережені, як докази.   

furunbedr4

   furunbedr5

                                                             Стан ноги хворого після семи місяців лікування маззю

   Окрім застосування мазі зовнішньо хворий приймав внутрішньо настойки з лікарських рослин, що дало змогу подолати запальний процес в організмі: нормалізувалась температура тіла та відновилось нормальне самопочуття. Пацієнт повернувся до нормального повсякденного способу життя.

 

   Дослідження виявили, що використання мазі на початку формування фурункула (перші два дні) блокує його розвиток та запобігає формуванню абсцесу. Протягом доби таке утворення повністю розсмоктується. Задавнена форма фурункула вимагає більшого часу застосування мазі – до моменту визрівання стержня та після його видалення. Цінність цього методу полягає у тому, що завдяки йому вдається уникнути хірургійного втручання, особливо, якщо це стосується обличчя людини, тим-більше жіночого. Спостерігались випадки фурункула на повіках очей та на найбільш незручних ділянках тіла. Процес лікування маззю проходить безболісно, оскільки вона не допускає утворення кірки, а це означає, що створюється вільний відтік гною з абсцесу і він не розповсюджується по тканинах і не створює нових вогнищ інфекції, як, наприклад, карбункул.

Фармакологічна дія та склад мазі:

   Головними діючими компонентами мазі є речовини рослинного походження та продукти бджільництва. Склад мазі тримається в секреті до того моменту, доки мазь буде офіційно зареєстрована, як лікарський засіб.bdzoly1

   Фармакологічна дія: протизапальна, витяжна, обезболююча, пом'якшувальна (запобігає утворенню сухої кірки), загоююча.  

   Ефективність мазі виявляється входженням в її склад хімічних елементів, що діють гнітюче на стафілокок, стрептокок, герпес, анаеробні та інші бактерії та мікроби. Також, ці елементи діють регенируючи тканини, загоюють та обезболюють.

   Наявність у мазі хімічних речовин: глікозидів, флавоноїдів, дубильних речовин, ефірних олій, пектину, та ін. робить її універсальною маззю від буд-яких ран, виразок, гнійників та ін.

   Показання до застосування:

   Мазь застосовується, як дієвий засіб від прищів, вугревого висипу, фурункулів, для ефективної боротьби з хвороботворними бактеріями, для заживлення та регенерації тканин при абсцесі, пролежнях, свищах, тріщині прямої кишки, виразках та ранах.

Рекомендовано дорослим та дітям після 3-х років для зовнішнього застосування.

   Спосіб застосування:

   Перед застосуванням мазі проблемну ділянку необхідно обробити дезинфікуючим засобом: перекисом водню - для відкритих ран, спиртовим розчином - для прищів, вугрів, фурункулів. Мазь нанести шпателем шаром 3-5мм., накрити стерильною марлевою серветкою та закріпити її на тілі клейким медичним пластирем, чи марлевим бинтом.

   Заміна пов'язки здійснюється два рази на добу - зранку та ввечері. Процедури проводити до повного одужання. У випадку виразок, ран та пролежнів мазь закладається у середину рани і навкруги неї і відповідно фіксується. Кожна процедура по заміні пов'язки передбачає оброблення рани і очищення її від некрозних рештків тканин та залишків мазі, промиваючи рану тампоном змоченим дезинфікуючим розчином і повинна проводитись фахівцем. Заживлення ("затягування") рани відбувається з країв до центру до повного відтворення тканин.

   Застереження та спосіб зберігання:

   Мазь тільки для зовнішнього застосування, не приймати всередину. Зберігати в холодильнику при  температурі +2+3 гр.С.

   Від захворювання фурункулом не захищена жодна людина, оскільки збудники цієї хвороби (стафілокок, стрептокок) постійно знаходяться в повітрі і на нашому тілі і будь-коли може виникнути спалах інфекції. Дотримуватись правил особистої гігієни - запорука профілактики фурункула.

   Все вищевказане стосується й інших проявів інфекцій, які вражають шкіряні покрови людини. Вони розвиваються у порах шкіри, занесені із довкілля, як правило, брудними руками. Часто вогнище інфекції виникає в закупорених порах шкіри. Шлаки і жир сальних залоз, що виводяться, не можуть повністю вийти назовні (якщо пори закупорені) і створюють поживне середовище для розвитку бактерій.  З метою профілактики подібних захворювань ми рекомендуємо для миття шкіри тіла використовувати жорстку мочалку для кращого відшарування верхнього епітелію і очищення пор шкіри від закупорок. Хорошим доповненням до викладеного може бути відвідання сауни з віником та масажу з застосуванням мазі, захищаючої шкіру від мікробів. Масаж в даному аспекті є важливим профілактичним засобом і не тільки у випадку захворювання шкіри, а й для запобігання багатьох захворювань.  

   З питань придбання мазі та співпраці - звертайтесь на вказані на сайті номери телефонів, або пишіть на нашу поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.